Konkurs historyczny – II EDYCJA

II edycja Konkursu historycznego
pt.: „Historia mojej małej Ojczyzny.
Wspomnienia o żołnierzach SZP-ZWZ-AK
Inspektoratu Zamość oraz ich powojenne losy”
2011 r.

Do etapu międzyszkolnego zgłosiło się 13 szkół reprezentowanych przez 26 uczniów. Nadesłane prace oceniała komisja konkursowa, w skład której weszli nauczyciele historii, pracownicy kuratorium oświaty oraz przedstawiciele ŚZŻAK Okręg Zamość.

W kategorii szkół podstawowych

I miejsce – Patrycja Rambon (SP im. AK w Kaczórkach)
 ZOBACZ PRACĘ

II miejsce – Martyna Dąbek (Zespół Szkół w Księżpolu – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II)
 ZOBACZ PRACĘ

III miejsce – Magdalena Kocira, Aleksandra Stelmaszczuk, Aleksandra Warzocha, Karol Cisak (Szkoła Podstawowa im. J. Kilińskiego w Tyszowcach).
 ZOBACZ PRACĘ

Komisja przyznała również wyróżnienia, które otrzymali:

Patrycja Korol (SP im. AK w Kaczórkach)
 ZOBACZ PRACĘ

Kamila Roczkowska (SP im. AK w Kaczórkach)
 ZOBACZ PRACĘ

Diana Wiatrzyk (SP im. AK w Kaczórkach).
 ZOBACZ PRACĘ

W kategorii szkół gimnazjalnych

I miejsce – Ewa Garbuz (Gimnazjum nr 1 im. A. Mickiewicza w Zamościu)
 ZOBACZ PRACĘ

II miejsce – Zuzanna Tarnawska, Karolina Buczak (Gimnazjum nr 5 im. Sybiraków w Zamościu)
 ZOBACZ PRACĘ

III miejsce – Agata Kwika (Zespół Szkół Katolickich im. Św. Ojca Pio w Zamościu).
 ZOBACZ PRACĘ

Wyróżnienia otrzymali:

Karolina Kusiak (Zespół Szkół w Księżpolu)
 ZOBACZ PRACĘ

Izabela Krubnik (Zespół Szkół im. Ks. Jana Twardowskiego w Starym Dzikowie)
 ZOBACZ PRACĘ

Magdalena Budzińska (Gimnazjum im. A. Mickiewicza w Zamościu)
 ZOBACZ PRACĘ

Martyna Dziurbas (Zespół Szkół w Majdanie Sopockim Pierwszym)
 ZOBACZ PRACĘ

Barbara Głuszek (Zespół Szkół w Majdanie Sopockim Pierwszym)
 ZOBACZ PRACĘ

Anna Litwin (Zespół Szkół w Majdanie Sopockim Pierwszym)
 ZOBACZ PRACĘ

Ewelina Treszczyńska (Zespół Szkół w Majdanie Sopockim Pierwszym)
 ZOBACZ PRACĘ

Anna Jarosz (Zespół Szkół Publicznych w Suścu) i Wioletta Obirek (Zespół Szkół Publicznych w Suścu).
 ZOBACZ PRACĘ

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych

I miejsce – Małgorzata Sawa (I LO im. W. Jagiełły w Krasymstawie)
 ZOBACZ PRACĘ

II miejsce – Emilia Sobaszek (Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących III LO w Biłgoraju)
 ZOBACZ PRACĘ

III miejsce – Katarzyna Tokarczyk-II LO im. Marii Konopnickiej w Zamościu).
 ZOBACZ PRACĘ

Wyróżnienie otrzymała Diana Koza (Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących III LO w Biłgoraju).
 ZOBACZ PRACĘ

 

Zauważyłeś błąd lub posiadasz brakującą pracę konkursową? Napisz do nas maila – lp.2o1516101710@mazk1516101710a1516101710