Józef Śmiech “Ciąg” – jak było naprawdę?

ŚZŻAK/o Zamość, Poseł na Sejm Sławomir Zawiślak, Dyrektor TVP 3 mają zaszczyt zaprosić na premierę filmu “Józef Śmiech “Ciąg” Jak było naprawdę?”.
 
W obliczu licznych zapytań uprzejmie informuję, że pod nr telefonu 261181224 można dokonać rezerwacji miejsc na premierę filmu. Jednocześnie dziękuję za deklarację przedstawicieli WP, że w przypadku zgłaszanego zainteresowania istnieje możliwość organizacji dodatkowych bezpłatnych seansów m.in. dla szkół. 
 
ŚZŻAK Okręg Zamość jako producent chętnie udostępni film także innym kinom, podmiotom organizacyjnym, które chciałyby podczas bezpłatnych seansów przedstawić nasz film szerszej widowni na terenie regionu, kraju. 
Poruszony w filmie temat trudnych powojennych losów bohatera walki o wolną Ojczyznę, żołnierza Armii Krajowej – represjonowanego przez komunistyczny reżim, oskarżanego przez autora jednego artykułu o zdradę zdecydowanie w opinii członków naszego Związku zasługuje na Państwa uwagę i ocenę . 
W imieniu wszystkich podmiotów i osób zaangażowanych w powstanie filmu serdecznie zachęcamy i zapraszamy do obejrzenia filmu.Film będzie można obejrzeć także na stronie internetowej ŚZŻAK O/Z www.akzamosc.pl
 
 Produkcja: Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość oraz Telewizja Polska S.A. Oddział w Lublinie.