Film promujący działalność Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość

Zachęcamy do dzielenie się filmem i naszymi materiałami ze znajomymi oraz rodziną, tym samym zachęcając do zapisania się do ŚZŻAK Okręg Zamość (więcej informacji o możliwości dołączenia znajduje się na stronie: https://akzamosc.pl/zapisz-sie/

Film powstał z inicjatywy Związku i przybliża wieloletnią, bogatą działalność ŚZŻAK Okręg Zamość, ukazując ważny cel i efekt społecznej pracy jego członków. W materiale wypowiadają się pracujący od lat społecznicy, jak też tak chętnie wstępujący w szeregi Związku przedstawiciele młodego pokolenia, czujący potrzebę kontynuowania, kultywowania patriotycznych tradycji.

W filmie pojawia się również wypowiedź obecnego Ministra Edukacji i Nauki – Przemysława Czarnka, który doceniając działalność Związku, podkreśla ważną społeczną pracę Prezesa i władz Związku oraz licznych współpracowników służącą wychowaniu i edukacji młodego pokolenia Polek i Polaków.

Głównym celem projektu, którego pomysłodawcą jest Prezes Związku, Poseł na Sejm RP Sławomir Zawiślak jest zachęcenie szczególnie młodego pokolenia do wspólnej patriotycznej pracy.Wierzymy, że 2021 rok będzie dzięki Państwa wsparciu również obfitował w kolejne sukcesy i nowe inicjatywy.

Materiał został zrealizowany w ramach projektu pn. „Silni historią – wzmocnieni na przyszłość” ze środków otrzymanych z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa „Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO”.