Spotkanie przedstawicieli środowisk prawicowych
2025-05-25

Muzeum Historyczne Inspektoratu Zamojskiego Armii Krajowej w Bondyrzu – sobotnie spotkanie przedstawicieli prawicowych ugrupowań politycznych, społeczników reprezentujących m.in. środowiska patriotyczne, religijne, związkowe, oraz samorządowców, przedsiębiorców podczas którego jego uczestnicy udzielili poparcia kandydaturze Karola Nawrockiego na Prezydenta RP #Nawrocki2025
Organizatorzy spotkania, członkowie ŚZŻAK Okręg Zamość dziękują wszystkim uczestnikom za przyjęcie naszego zaproszenia, za podjętą deklarację aktywnej pracy dla zwycięskiego zakończenia kampanii popieranego kandydata. Jednocześnie zachęcamy Państwa do licznego udziału w wyborach i poparcia Karola Nawrockiego jako kandydata podpisującego się pod postulatami, których realizacja sprawi, że Polska, będzie silna, dumna, sprawiedliwa i bezpieczna. Będzie państwem w którym chcemy żyć, pracować, realizować swoje cele, ambicje i marzenia.
#bylenieTrzaskowski