Najnowsza publikacja ,,Armia Krajowa na Zamojszczyźnie” autorstwa Jerzego Jóźwiakowskiego dołączyła do poszerzającej się wciąż listy wydanych przez ŚZŻAK Okręg Zamość książek, przedstawiających ważną tematykę historyczną.

Informujemy, że decyzją władz Związku publikacja podobnie jak inne, wcześniej wydane przez Związek pozycje książkowe i filmy dokumentalne, zostanie bezpłatnie przekazana m.in. przy współpracy z Delegaturą Lubelskiego Kuratorium Oświaty w Zamościu do szkół z regionu oraz do bibliotek publicznych i innych placówek, ogólnopolskich instytucji promujących najnowszą historię Polski. Do wyczerpania nakładu zostanie także przekazana innym zainteresowanym instytucjom, regionalistom po uprzednim zgłoszeniu chęci jej otrzymania.

Więcej na temat publikacji tutaj: https://akzamosc.pl/2021/11/13/kolejny-projekt-wydawniczy-szzak-okreg-zamosc-dwutomowa-monografia-pt-armia-krajowa-na-zamojszczyznie-jerzego-jozwiakowskiego/

Publikacja dostępna jest w wersji elektronicznej na stronie Związku w zakładce: https://akzamosc.pl/nasze-publikacje) oraz poniżej:

Armia Krajowa na Zamojszczyźnie – Jerzy Jóźwiakowski, Zamość 2021

TOM I – POBIERZ (.zip)    TOM II – POBIERZ (.zip)