Reportaże TVP3 Lublin oraz TV Trwam z okazji minionej 100. rocznicy Bitwy pod Komarowem

2020-11-22

bitwa pod komarowem 2020, plakat.
Plakat – 100. rocznica Bitwy pod Komarowem

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmów dokumentalnych zrealizowanych podczas obchodów 100. rocznicy Bitwy pod Komarowem, Święta Kawalerii Polskiej, które odbyły się 30 sierpnia br. w Wolicy Śniatyckiej.

Cieszymy się, że Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość jako współorganizator uroczystości, oraz nasz prezes -poseł na Sejm RP Sławomir Zawiślak mógł wesprzeć inicjatywę głównego organizatora uroczystości – Stowarzyszenia Bitwa pod Komarowem i twórcy Komarowskiej Potrzeby – Prezesa Tomasza Dudka. Dzięki naszej wspólnej pracy, wspartej przez Wojsko Polskie w tym trudnym roku udało się godnie upamiętnić nasze wielkie, kawaleryjskie zwycięstwo w wojnie polsko-sowieckiej 1920 roku.

Serdecznie dziękujemy TVP i Telewizji Trwam za przyjęcie naszego zaproszenia i utrwalenie relacji z tego ważnego wydarzenia. Dziękujemy oczywiście także wszystkim urzędom, środowiskom i osobom za życzliwość i udzielone nam wsparcie także licznie przybyłym na uroczystość za udział w tym patriotycznym wydarzeniu.

Reportaż TVP3 Lublin został wyemitowany 11 listopada o godz. 11:00.

Cały film: https://lublin.tvp.pl/50759283/bitwa-pod-komarowem-11-listopada-2020

Reportaż TV Trwam