ZMIANA TERMINU" />

XI Edycja Konkursu Historycznego „Historia mojej małej Ojczyzny. Wspomnienia o żołnierzach SZP-ZWZ-AK Inspektoratu Zamość” – ZMIANA TERMINU

Uprzejmie informujemy, że Prezydium Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość, w związku z ogłoszonym w Polsce stanem epidemii oraz zamknięciem placówek oświatowych, podjęło decyzję o przełożeniu tegorocznej, XI edycji konkursu „Historia mojej małej Ojczyzny. Wspomnienia o żołnierzach SZP-ZWZ-AK Inspektoratu Zamość oraz ich powojenne losy.” na początek nowego roku szkolnego 2020/2021 (wrzesień-grudzień).

Informacje dotyczące organizacji i przebiegu ww. edycji konkursu, w tym zaktualizowane daty, zostaną przekazane do wiadomości publicznej w terminie późniejszym, po uzgodnieniu wszelkich szczegółów związanych z realizacją planowanego zadania, także umieszczone będą na stronie ŚZŻAK O/Z: https://akzamosc.pl/ .

Ogólne zasady, niezmienne, dostępne są w regulaminie na stronie Związku oraz Lubelskiego Kuratorium Oświaty:

https://www.kuratorium.lublin.pl/?akc=akt&op=szcz&id=10507

https://akzamosc.pl/2020/03/12/xi-edycja-konkursu-historycznego-historia-mojej-malej-ojczyzny-wspomnienia-o-zolnierzach-szp-zwz-ak-inspektoratu-zamosc-zgloszenia/#more-26462

Już dziś serdecznie dziękujemy tym, którzy zgłosili do tej pory chęć udziały w naszym przedsięwzięciu i zachęcamy innych do uczestnictwa w organizowanym przez nasz Związek, a współfinansowanym przez Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych, konkursie historycznym.

 

Z poważaniem
Sekretariat Światowego
Związku Żołnierzy
Armii Krajowej Okręg Zamość

xi-konkurs-historyczny-ak-2020-przelozony