Konkurs historyczny – VII EDYCJA

VII edycja Konkursu historycznego
pt.: „Historia mojej małej Ojczyzny.
Wspomnienia o żołnierzach SZP-ZWZ-AK
Inspektoratu Zamość oraz ich powojenne losy”
2016 r.

W kategorii szkół podstawowych:

I miejsce  –  Patrycja Ożóg – Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławcu,
II miejsce – Mikołaj Korkosz   –  Zespół Szkół Publicznych w Suścu,
III miejsce – Emilia Kuczmowska – Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Zwierzyńcu. 

Wyróżnienia:

Joanna Marcola – Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławcu,
Norbert Buryło  – Szkoła Podstawowa  im. Armii Krajowej w Kaczórkach

Podziękowania otrzymali:

Kacper Baraniecki –Szkoła Podstawowa im. Jana Kilińskiego w Tyszowcach
 ZOBACZ PRACĘ
Daria Żukowska –Szkoła Podstawowa im. Jana Kilińskiego w Tyszowcach
 ZOBACZ PRACĘ
Agata Panuciak –Filia Szkoły Podstawowej im. Marii i Jana Pacześnych w Wywłoczce
 ZOBACZ PRACĘ
Anna Onuszczuk –Zespół Szkół Publicznych w Suścu
Krzysztof Krawczyk – Zespół Szkół Publicznych w Suścu
Natalia Soluch –Zespół Szkół Publicznych w Suścu
Martyna Żmijan–Zespół Szkół Publicznych w Suścu

W kategorii szkół gimnazjalnych: 

I miejsce – Piotr Szteinmiller – Publiczne Gimnazjum w Tarnogrodzie,
II miejsce – Kamil Krawczyk– Zespół Szkół Publicznych w Suścu,
III miejsce – Ada Kostrubiec – Gimnazjum Nr 1 im. Adama  Mickiewicza w Zamościu 

Wyróżnienia: 

Wiktoria Jamroż, Kinga Buczek – Zespół Szkół  im. Henryka  Sienkiewicza w Grabowcu,
Kamila Ciucka, Klaudia Ciucka, Magdalena Stanisławczuk – Zespół Szkół w Werbkowicach, Gimnazjum im. Polskich Noblistów,
Arnold Sokołowski, Paweł Szewczuk, Hubert Kulasa, Barbara Czausz, Bartłomiej Lewusz – Gimnazjum Nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu,
Wiktoria Tochman, Maciej Kordyaczny – Gimnazjum Nr 2 im. Jana Zamoyskiego XVI Ordynata w Zamościu,
Anna Abramek – Samorządowy Zespół Szkół w Mirczu,
Wiktor Wachowicz – Gimnazjum Nr 1 im. Adama  Mickiewicza w Zamościu,
Wiktoria Run – Gimnazjum Publiczne  im. Dzieci Zamojszczyzny.

Podziękowania otrzymali:

Natalia Semeniuk –  Gimnazjum Nr 2 im. Jana Zamoyskiego XVI Ordynata w Zamościu
Jakub Mielniczuk – Samorządowy Zespół Szkół w Mirczu
Aleksandra Furlepa – Samorządowy Zespół Szkół w Mirczu
Konrad Sadlej – Publiczne Gimnazjum w Tarnogrodzie
Natalia Kuc – Publiczne Gimnazjum w Tarnogrodzie

W kategorii szkół  ponadgimnazjalnych:

I miejsce – Marcin Witkowski – I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Zamościu
II miejsce – Norbert Marek – Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu
III miejsce – Natalia Kula – Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju
 ZOBACZ PRACĘ

Wyróżnienia:  

Aleksandra Zawada – Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Krasnobrodzie
Karolina Rogowska, Ilona Rębisz – I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu.

Podziękowania otrzymali:

Łukasz Gmiterek – Bursa Międzyszkolna Nr 2 w Zamościu
Sebastian Borek, Agnieszka Zgnilec – III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu
 ZOBACZ PRACĘ
Joanna Ciuraszkiewicz – III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu
Marcin Kondraciuk – III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu
 ZOBACZ PRACĘ
Agnieszka Kozłowska– III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu
 ZOBACZ PRACĘ
Wiktoria Denkiewicz – III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu
Patrycja Słupska, Maja Mazurek – III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu
 ZOBACZ PRACĘ
Mateusz Hurkała – Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju
 ZOBACZ PRACĘ
Damian Misiuta – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu
Katarzyna Siwiło – I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Zamościu
Michał Wójtowicz – I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Zamościu
Sylwia Sadło  – I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Zamościu
Monika Głazowska – I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Zamościu
Artur Trond – I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Zamościu
Paweł Kozioł – I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Zamościu
Emilia Obirek –Drużyna Harcerska „Traperski Krąg” Susiec
Wioletta Obirek – Drużyna Harcerska „Traperski Krąg” Susiec

 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU

KOMUNIKAT PRASOWY

 

Zauważyłeś błąd lub posiadasz brakującą pracę konkursową? Napisz do nas maila – lp.2o1542581058@mazk1542581058a1542581058