Konkurs historyczny – VI EDYCJA

VI edycja Konkursu historycznego
pt.: „Historia mojej małej Ojczyzny.
Wspomnienia o żołnierzach SZP-ZWZ-AK
Inspektoratu Zamość oraz ich powojenne losy”
2015 r.

 

W wyniku przeprowadzonej oceny merytorycznej nadesłanych prac w/w komisja konkursowa ustaliła następujące wyniki:

W kategorii szkół podstawowych:

I miejsce – Patrycja Ożóg – Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławcu
 ZOBACZ PRACĘ

II miejsce – Oliwia Basaj –Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławcu
 ZOBACZ PRACĘ

III miejsce – Klaudia Pysiewicz – Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławcu
 ZOBACZ PRACĘ

III miejsce – Klaudia Sak – Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kaczorkach
 ZOBACZ PRACĘ

Wyróżnienia:

Wiktoria Pogudz, Wiktoria Kusiak, Emilia Witko, Aleksandra Caryk, Aleksandra Kozyra, Aleksandra Malec, Aleksandra Rybka – Zespół Szkół Publicznych w Suścu
 ZOBACZ PRACĘ – A. Malec, A. Rybka
 ZOBACZ PRACĘ – A. Caryk, A. Kozyra
 ZOBACZ PRACĘ – W. Kusiak, E. Witko

Aleksandra Sadza – Zespół Szkół w Zwierzyńcu, Szkoła Podstawowa im. Dzieci   Zamojszczyzny
 ZOBACZ PRACĘ

Kamil Ochmański – Zespół Szkół w Zwierzyńcu, Filia Szkoły Podstawowej im. Marii i Jana Pacześnych w Wytłoczce
 ZOBACZ PRACĘ

Maksymilian Lalik – Zespół Szkół Podstawowych im. 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Krasnobrodzie.

W kategorii szkół gimnazjalnych:

I miejsce – Paweł Pacyk – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gromadzie
 ZOBACZ PRACĘ 1    ZOBACZ PRACĘ 2

II miejsce – Katarzyna Grabowska – Zespół Szkół w Zwierzyńcu, Gimnazjum im. Róży Zamojskiej
 ZOBACZ PRACĘ

III miejsce – Katarzyna Malec – Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Szczebrzeszynie
 ZOBACZ PRACĘ

III miejsce – Weronika Kowalska – Gimnazjum Publiczne im. Dzieci Zamojszczyzny w Skierbieszowie
 ZOBACZ PRACĘ

Wyróżnienia:

Weronika Węcławik – Gimnazjum Publiczne im. Dzieci Zamojszczyzny w Skierbieszowie
 ZOBACZ PRACĘ

Agata Bondyra – Zespół Szkół Nr 2, Gimnazjum Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
 ZOBACZ PRACĘ

Patrycja Korol, Łucja Przytuła – Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Krasnobrodzie
 ZOBACZ PRACĘ

Kacper Radliński – Zespół Szkół Nr 5, Gimnazjum Nr 5 im. Sybiraków w Zamościu
 ZOBACZ PRACĘ

Wiktoria Byczyńska – Gimnazjum Nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej w Biłgoraju
 ZOBACZ PRACĘ

Kinga Chwaleba, Dominik Krawczyk, Barbara Ciećko, Aleksandra Sawa – Gimnazjum im. Jana Pawła II w Telatynie
 ZOBACZ PRACĘ – K. Chwaleba
 ZOBACZ PRACĘ – D. Krawczyk
 ZOBACZ PRACĘ – B. Ciećko
 ZOBACZ PRACĘ – A. Sawa

Michał Malinowski – Publiczne Gimnazjum w Tarnogrodzie
 ZOBACZ PRACĘ

Paweł Ślusarz – Zespół Szkół w Werbkowicach, Gimnazjum im. Polskich Noblistów
 ZOBACZ PRACĘ

Elżbieta Dąbrowska – Zespół Szkół Nr 2 w Hrubieszowie, Publiczne Gimnazjum

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

I miejsce – Jakub Czarnecki – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Armii Krajowej w Zamościu
II miejsce – Emilia Obirek – Zespół Szkół Publicznych w Suścu
Wioletta Obirek – Zespół Szkół Publicznych w Suścu

III miejsce – Agnieszka Naworol – Zespół Szkół Nr 2, Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Staszica w Hrubieszowie
 ZOBACZ PRACĘ    ZOBACZ PRACĘ – ZDJĘCIA

Wyróżnienia: 

Kinga Nabłonek, Dariusz Bryk – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu

Jakub Wodyk – II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Zamościu
 ZOBACZ PRACĘ

Joanna Kapuścińska – Zespół Szkół Nr 1 im. Oskara Langego w Zamościu

Aleksandra Zawada – Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Krasnobrodzie
 ZOBACZ PRACĘ

Katarzyna Helena Siwiło – I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu

 

Zauważyłeś błąd lub posiadasz brakującą pracę konkursową? Napisz do nas maila – lp.2o1542579851@mazk1542579851a1542579851