Konkurs historyczny – V EDYCJA

V edycja Konkursu historycznego
pt.: „Historia mojej małej Ojczyzny.
Wspomnienia o żołnierzach SZP-ZWZ-AK
Inspektoratu Zamość oraz ich powojenne losy”
2014 r.

W wyniku przeprowadzonej oceny merytorycznej nadesłanych 29 prac komisja konkursowa ustaliła następujące wyniki:

W kategorii szkół podstawowych:

I miejsce – Magdalena Gąsior – Zespół Szkół Publicznych w Suścu
 ZOBACZ PRACĘ
II miejsce – Marcin Sokołowski – Zespół Szkół Katolickich – Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Ojca Pio w Zamościu
III miejsce – Katarzyna Malec – Zespół Szkół w Zwierzyńcu

Wyróżnienia:

Katarzyna Wolanin – Zespół Szkół w Soli;
 ZOBACZ PRACĘ
Wiktoria Tochman – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Zamościu;
 ZOBACZ PRACĘ
Michalina Gmyz – Zespół Szkół w Zwierzyńcu;
 ZOBACZ PRACĘ
Martyna Małek – Zespół Szkół w Zwierzyńcu;
 ZOBACZ PRACĘ
Kamil Krawczyk – Zespół Szkół Publicznych w Suścu;
Jakub Fila – Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Kaczórkach.

W kategorii szkół gimnazjalnych:

I miejsce – Julia Martyna Dubel – Zespół Szkół Nr 2, Gimnazjum Nr 1 im. A. Mickiewicza w Zamościu
 ZOBACZ PRACĘ
II miejsce – Wioletta Obirek, Emilia Obirek – Zespół Szkół Publicznych w Suścu
 ZOBACZ PRACĘ
III miejsce – Sylwia Jachymek – Publiczne Gimnazjum w Komarowie – Osadzie
 ZOBACZ PRACĘ

Wyróżnienia:

Agata Bondyra, Maja Godziszewska – Zespół Szkół Nr 2 Gimnazjum Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu;
Agnieszka Mazurek – Publiczne Gimnazjum im. Agaty Mróz w Średniem Dużem;
Piotr Szteinmiller – Publiczne Gimnazjum w Tarnogrodzie;
Mateusz Pysiewicz – Zespół Szkół Katolickich – Katolickie Gimnazjum im. św. Ojca Pio w Zamościu;
 ZOBACZ PRACĘ
Krzysztof Łoza – Zespół Szkół Katolickich – Katolickie Gimnazjum im. św. Ojca Pio w Zamościu;
 ZOBACZ PRACĘ
Olga Mołdoch – Gimnazjum Publiczne im. Dzieci Zamojszczyzny w Skierbieszowie;
 ZOBACZ PRACĘ,  ZDJĘCIA
Kinga Bednarz – Zespół Szkół w Soli;
 ZOBACZ PRACĘ
Agnieszka Droździel – Zespół Szkół w Soli;
Wiktoria Muzyka – Zespół Szkół w Soli;
 ZOBACZ PRACĘ
Karolina Rymarz – Zespół Szkół w Soli;
 ZOBACZ PRACĘ
Jakub Tłuczek – Zespół Szkół im. Papieża Jana Pawła II w Płoskiem;
 ZOBACZ PRACĘ
Tomasz Adamczyk – Zespół Szkół im. Papieża Jana Pawła II w Płoskiem;
 ZOBACZ PRACĘ
Angelika Letnianczyn – Zespół Szkół w Werbkowicach- Gimnazjum im. Polskich Noblistów.
 ZOBACZ PRACĘ
Paweł Ślusarz – Zespół Szkół w Werbkowicach- Gimnazjum im. Polskich Noblistów.
 ZOBACZ PRACĘ

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

I miejsce – Ewa Sprysak – Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju
 ZOBACZ PRACĘ
II miejsce – Magda Makochon – Bursa Międzyszkolna Nr 2 w Zamościu.
 ZOBACZ PRACĘ

 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU

 

Zauważyłeś błąd lub posiadasz brakującą pracę konkursową? Napisz do nas maila – lp.2o1537903473@mazk1537903473a1537903473