Konkurs historyczny – IV EDYCJA

IV edycja Konkursu historycznego
pt.: „Historia mojej małej Ojczyzny.
Wspomnienia o żołnierzach SZP-ZWZ-AK
Inspektoratu Zamość oraz ich powojenne losy”
2013 r.

W wyniku przeprowadzonej oceny merytorycznej nadesłanych 40 prac komisja konkursowa ustaliła następujące wyniki:

W kategorii szkół podstawowych:

I miejsce      – Diana Buć – SP im. AK w Kaczórkach, opiekun Elżbieta Zub
II miejsce     – Emilia Obirek  – ZS Publicznych w Suścu, opiekun Anna Rojek
III miejsce    – Pupiec Kamila  – SP im. AK w Kaczorkach, opiekun Elżbieta Zub

Wyróżnienia:

Dagmara Durka, Marta Jankowska, Małgorzata Łopocka, Wiktoria Tochman SP Nr 2 im. H. Sienkiewicza w Zamościu, opiekun Wiesław Nowakowski
Kamil Krawczyk – ZS Publicznych w Suścu, opiekun Anna Rojek
Kinga Szykuła – ZS Podstawowych im. 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Krasnobrodzie, opiekun Elżbieta Zub

W kategorii szkół gimnazjalnych

I miejsce – Jan Garbuz   – ZS Nr 2, Gimnazjum Nr 1 im. A. Mickiewicza w Zamościu, opiekun Maria Łysakowska
II miejsce  –  Tomasz Adamczyk – Zespół Szkół w Werbkowicach, Gimnazjum Polskich Noblistów, opiekun Bożena Wolańczuk
III miejsce –  Krzysztof Łoza  – Zespół Szkół Katolickich, Katolickie Gimnazjum św. Ojca Pio w Zamościu, Waldemar Wolanin

Wyróżnienia:

Artur Trond – ZS Nr 3 , Gimnazjum Nr 3 im. Ja Pawła II w Zamościu, opiekun Małgorzata Smolińska
Weronika Smyk, Aleksandra Smyk, Patrycja Błauciak – ZS Podstawowo-Gimnazjalnych im. S. Wyszyńskiego w Nabrożu-Kolonii – Gimnazjum, opiekun Joanna Ponikowska-Krawczyk
Kacper Chmarzyński – ZS Publicznych im. Ordynacji Zamoyskiej w Sabaudii , opiekun Grzegorz Gwozda
Agata Kwika  – ZS Katolickich,  Katolickie Gimnazjum im. św. Ojca Pio w Zamościu,  opiekun Waldemar Wolanin
Dominika Danielak, Natalia Kalita – Gimnazjum Publiczne im. Dzieci Zamojszczyzny w Skierbieszowie, opiekun Anna Szozda
Paulina Gałka, Piotr Durakiewicz, Angelika Letnianczyn, Grzegorz Reszczyński – ZS w Werbkowicach- Gimnazjum im. Polskich Noblistów, opiekun Bożena Wolańczuk
Karolina Kulanica –ZS Ogólnokształcących – Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju, opiekun Dorota Kleban
Wioletta Obirek – ZS Publicznych– Gimnazjum Publiczne w Suścu, opiekun Franciszek Kawa

W kategorii szkół  ponadgimnazjalnych

I miejsce – Szymon Lachowicz – Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska J. Zamoyskiego, LO w Zwierzyńcu, opiekun Urszula Kolman
II miejsce – Wioletta Konieczna  – ZS Ekonomicznych im. AK w Tarnogrodzie, opiekun Katarzyna Skubisz
III miejsce – Maciej Paluch  – ZS Ogólnokształcących , LO im. ONZ w Biłgoraju, opiekun Dorota Kleban

Wyróżnienia:

Anna Kusz, Klaudia Hyz  – ZS Zawodowych i Ogólnokształcących, Technikum Gastronomiczno-Hotelarskie  w Biłgoraju, opiekun Anna Sadowska
Iwona Banach, Kinga Nadłonek – ZS Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. AK , IV LO w Zamościu, opiekun Aleksandra Skowron
Gabriela Cisek, Jakub Jerzyna  – II LO im. M. Konopnickiej  w Zamościu, opiekun Agnieszka Baraniecka
Bartłomiej Krajewski, Magda Makochon, Klaudia Steć – Bursa Międzyszkolna Nr 2 w Zamościu, opiekun monika Rebizant-Siwiło 
Iwo Kłodziński  – ZS Nr 4 w Hrubieszowie – Technikum Agrobiznesu, opiekun Grażyna Mazurek

 

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU

 

Zauważyłeś błąd lub posiadasz brakującą pracę konkursową? Napisz do nas maila – lp.2o1516101835@mazk1516101835a1516101835