Zaproszenie na koncert “Morowe Panny Wyklęte” z udziałem czołowych wokalistek polskiej sceny muzycznej

2018-05-16

Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość jako organizator zaprasza na wyjątkowy koncert pieśni patriotycznych w nowoczesnej aranżacji. Podczas koncertu wystąpią wokalistki: Halina Mlynkova, Marika, Kasia Malejonek, Mona, Fala, Dore, Ania Szafraniec wraz z Darkiem Malejonkiem i zespołem Maleo Reggae Rockers. Wydarzenie to jest jednocześnie inauguracją festiwalu pieśni partyzanckiej. 
 
Koncert odbędzie się 27 Maja o godz. 20:00 w kompleksie koszarowym Jednostki Wojskowej w Zamościu (wejście od alei Wojska Polskiego, za bramą wjazdową na teren koszar WP). Więcej informacji wraz z mapką dojazdową znajduje się na plakacie. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.
 
 Imprezą towarzyszącą ww. koncertowi będzie piknik militarny zorganizowany przez 3 Zamojski Batalion Zmechanizowany, podczas którego planowana jest m.in. prezentacja uzbrojenia wojskowego w tym czołgu Leopard 2A5, BWP 1, BRDM -2M.
 
Więcej informacji: http://slawomirzawislak.pl/aktualnosci/90-aktualnosci-2018/3255-nowy-projekt-posla-s-zawislaka-rockowy-koncert-patriotyczny-morowe-panny-wyklete-zaproszenie